banner rinne 150x65        

 

Головне меню

Реєстрація


Рішення № 594 Про делегування повноважень управлінням та відділам Володимирецької районної державної адміністрації

У К Р А Ї Н А                              

Володимирецька районна рада

Рівненської  області

/сьоме  скликання /      

 /тридцять восьма  сесія/

                                                 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10 липня  2020 року                                                                         № 594         

 

Про делегування повноважень

управлінням та відділам

Володимирецької районної

державної адміністрації 

 (17302200000)

(код бюджету)

 

Керуючись статтями 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 р. № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» зі змінами, наказом Міністерства фінансів України від 23.08.2012     № 938 «Про затвердження казначейського обслуговування місцевих бюджетів», зі змінами та іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань,  за погодженням з президією та постійними комісіями районної ради, районна рада 

 

в и р і ш и л а :

  1. Делегувати повноваження управлінням та відділам Володимирецької районної державної адміністрації, а саме відділу освіти Володимирецької районної державної адміністрації, сектору культури, молоді і спорту Володимирецької районної державної адміністрації, управлінню соціального захисту населення Володимирецької районної державної адміністрації, фінансовому управлінню Володимирецької районної державної адміністрації, в частині затвердження кошторисів, планів асигнувань загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду, планів використання бюджетних коштів (крім планів використання бюджетних коштів одержувачів), помісячних планів використання бюджетних коштів і штатних розписів бюджетних установ та заходів, що фінансуються з районного бюджету, керівникам відповідної вищестоящої установи, визначеної рішенням сесії районної ради, як головний розпорядник коштів районного бюджету, за винятком видатків, зазначених у пункті 33 постанови кабінету Міністрів України від 28.02.2002 р. № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» зі змінами.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань бюджету, фінансів, податків, економічних питань,   розвитку підприємництва та залученню  інвестицій (Ю. Кравчук).

 

 

Голова ради                                                                        В.  КОВЕНЬКО